Przekraczamy Granice 2014-2020 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt "Euroregion Pradziad - nowy wymiar komunikacji" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa "Przekraczamy granice"

Górski krajobraz

Podziękowanie dla członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej SGPEP minionej kadencji

Szanowni Członkowie Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej
w imieniu całego Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pradziad chcielibyśmy serdecznie Wam podziękować za pracę i zaangażowanie w ostatniej kadencji. Wasze wysiłki przyczyniły się do rozwoju naszej organizacji i osiągnięcia założonych celów.
Dziękujemy za ciężką pracę, poświęcony czas i za Wasze decyzje podejmowane dla dobra Euroregionu Pradziad. Państwa obecność w zarządzie i komisji rewizyjnej była nieoceniona, a zaangażowanie zostawi trwały ślad w historii naszej organizacji.
Życzymy Wam wszelkiej pomyślności w przyszłych wyzwaniach i sukcesów w kolejnych działaniach. Mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze się przetną i będziemy mogli wspólnie działać na rzecz naszej społeczności.
Dziękujemy Wam z wdzięcznością!
Jednocześnie cieszymy się, że część z Państwa pozostała w strukturach SGPEP i będzie kontynuować razem z nami wspólne działania na rzecz rozwoju regionów przygranicznych Polski i Czech.